Niedostępne

OLGA PELIPAS akryl, płótno 40x30cm – aukcja WOŚP!

Serdecznie zapraszam do licytacji pięknego obrazu autorstwa Olgi Pelipas.
Obraz o wymiarach 40x30cm, w technice akryl na płótnie.
Obraz można obejrzeć w Galerii Artofpoland na Starym Mieście. Po wygraniu będzie można odebrać osobiście lub zostanie wysłany
Kliknij – > Obraz na płótnie Olgi Pelipas – WOŚP! – Aukcje WOŚP – Allegro.pl
Tytuł pracy: Bez tytułu 2
Wymiary pracy: 40x30cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2019
Sygnatura: Pelipas

Certyfikat autentyczności

Kategorie: , , , , Tag: Product ID: 6156

Opis

Olga Pelipas
W latach 2003 – 2007 studiowała w Kolegium artystycznym na Krymie, następnie
2007 – 2013 w Akademii Wzornictwa i Sztuk Pięknych w Charkowie (Wydział Grafiki oraz Wydział Malarstwa Muralowego).
Uczestniczka licznych wystaw oraz festiwali, m.in.:
Festiwal “Wszystko, co jest piękne w świecie ma taką samą nazwę” Charkow 2008
Festiwal “Street art” Charkow 2009
“Przyjaciele w kontakcie” galeria “Kostyurinsky zaułek” w Charkowie 2011
Projekt artystyczny “Żywa ściana” galeria “Maestro” Charków 2012
“Wystawa Miniatury” galeria “Kostyurinsky zaułek” w Charkowie 2013
W 2011 zajęła trzecie miejsce w “Triennale młodych twórców” w Muzeum Sztuki w Symferopolu
W 2012 miała wystawę indywidualną “Ser na całym świecie” galeria “Kostyurinsky zaułek” w Charkowie.
W 2018 r. wystawa “Look West” Galeria ZPAP , Toruń.
2019 r. XV Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” w Muzeum Narodowym w Warszawie, w
2020 r. wystawa “Cherchez la femme” galeria Dworzec Zachodni, OdNowa UMK Toruń
Prace dostępne w galerii
Archiwum sprzedaży
Kontakt
724 277 888
info@artofpoland.pl
ART OF POLAND © 2021. All Rights Reserved | Wykonanie Arlek.pl
ART OF POLAND