Niedostępne

TOMASZ SĘTOWSKI ‘Mechaniczny koń’ akwarela, 21 x 29 cm

Tytuł: Mechaniczny koń
Wymiary: 20 x 29 cm, w oprawie 46 x 54 cm
Technika: akwarela
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności autorski
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Compare
Kategorie: , , , Tag: Product ID: 12062

Opis

Tomasz Sętowski
Urodzony w 1961r. w Częstochowie.
Kojarzony jest głównie z nurtem surrealizmu i realizmu magicznego.
Studiował na kierunku artystycznym w Częstochowskiej Wyższej Szkole Pedagogicznej.
Od 1991 roku jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków.
Przedmiotem jego twórczości jest malarstwo olejne i akrylowe oraz grafika, gdzie posługuje się technikami akwaforty
i miękkiego werniksu a także gwaszu.
Jest także autorem projektów wielu rzeźb. Jego prace są odzwierciedleniem niezwykle bogatej wyobraźni, kreującej świat przeciwstawnych emocji i
skojarzeń. Prezentował swoje prace na około 60 wystawach indywidualnych zarówno w Polsce jak i za granicą.
Prace dostępne w galerii
Archiwum