Niedostępne
Tytuł: Mechaniczny koń
TOMASZ SĘTOWSKI ‘Mechaniczny koń’ akwarela, 21 x 29 cm
Tytuł: Mechaniczny koń
Wymiary: 20 x 29 cm, w oprawie 46 x 54 cm
Technika: akwarela
Sygnatura: T. Sętowski
Certyfikat autentyczności autorski
Add to Wishlist
Add to Compare
Add to Wishlist